Pražské primátorky přinesly čtyři vítězství a další výborná umístění
Již 113. ročník Pražských primátorek přinesl bohatou medailovou radost sportovcům z Veslařského…
foto: Petr Pelíšek
29. 10. 2021 - 10:47
Devátým soupeřem basketbalistů BK REDSTONE Olomoucko budou hráči Hradce Králové. Na půdě Královských Sokolů se Hanáci představí v rámci 10. kola kooperativa NBL v sobotu 30. října od 18 hodin.
„Soupeře táhnou především zahraniční hráči, kteří jsou opravdu nebezpeční. Hru organizuje Stamenkovič, z jeho přihrávek profitují především Pešakovič s Pavlovičem a Sedmák. Potřebujeme tuto spolupráci narušit. V obraně to bude těžká práce, kterou musíme podstoupit. Pak můžeme uspět. Chceme navázat na defenzivní výkon proti Brnu, kde nám k vítězství chyběl pouze malý krůček,“ uvedl před zápasem kouč BK REDSTONE Robert Skibniewski.
Sokolům zatím v ligové tabulce patří osmá příčka, přičemž tým zatím v devíti odehraných utkáních dokázal čtyřikrát zvítězit. V posledních třech zápasech ale nedokázal uspět, když postupně prohrál v Ostravě, s Pardubicemi a na půdě nymburského mistra.
Již 113. ročník Pražských primátorek přinesl bohatou medailovou radost sportovcům z Veslařského…
Na olomoucké Horní náměstí se v sobotu v rámci již 16. 1/2Maratonu a doprovodných běhů v rámci…
Vyzkoušet si různé sporty, získat autogram oblíbených hráčů, poznat trenéry sportovních klubů nebo…
Ve věku 76 let zemřel fotbalový trenér Petr John Uličný. V posledních letech života bojoval s…
Olomoucká kolová zažívá velký svátek. Oddíl cyklistiky TJ MILO Olomouc zve všechny sportovní…
V pořadí již jedenáctou posilu pro novou extraligovou sezónu oznámili hokejisté HC Olomouc. V…