4. kolo: Fotbalisté SK Sigma budou hrát v Hradišti
Zápasy 4. kola bude o víkendu pokračovat fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc poslal los do…
foto: sigmafotbal.cz
19. 07. 2026 - 00:35
Kádr SK Sigma Olomouc je užší o jedno jméno. Už v něm není útočník Antonín Růsek, který přestoupil do FK Jablonec. Na Střelnici se vrací, byl zde na hostování v podzimní části loňské sezóny. Tentokrát v Jablonci podepsal víceletou smlouvu.
Sedmadvacetiletý rodák z Troskotovic byl hráčem SK Sigma od roku 2021, kdy na Hanou přestoupil ze Zbrojovky Brno. „Tonda se vrací do známého prostředí, zná styl naší hry. Přinese nám kreativitu i výbornou hru hlavou,“ řekl sportovní ředitel FK Jablonec Zdeněk Koukal.
„Prožil jsem se Sigmou dobré i horší chvíle, třeba během dlouhého zranění. Vzpomínat na celý klub i fanoušky ale budu jen v tom nejlepším. Chtěl bych poděkovat všem za podporu a za celých těch pět let, co jsem v Olomouci strávil. To, co jsme zažili po vítězství v poháru, nebo potom letos na jaře v Evropě, jsou zážitky na celý život,“ řekl Antonín Růsek.
„Jablonec projevil o Tondu Růska seriózní zájem. Sám Tonda o přestup hodně stál. Vzhledem k tomu, že by u nás asi neměl takové vytížení, jak by si sám představoval, jsme si vyhodnotili, že nejlepším řešením pro všechny strany bude jej uvolnit. Tondovi děkujeme za všechny služby, které pro Sigmu odvedl a přejeme mu hodně štěstí,“ uvedl generální sportovní manažer Pavel Hapal.
Růsek je druhým hráčem, který v tomto přestupním termínu odešel ze Sigmy do Jablonce. Již před začátkem příprav podepsal na severu Čech obránce Jiří Sláma.
Zápasy 4. kola bude o víkendu pokračovat fotbalová Chance Liga. Tým SK Sigma Olomouc poslal los do…
Tři minut před koncem zápasu třetího kola se povedlo fotbalistům SK Sigma Olomouc trefit první…
Ve 3. kole Chance Ligy se fotbalisté SK Sigma Olomouc pokusí uhrát první tříbodový zisk v nové…
Fotbalovou Sigmu Olomouc posílil švédský obránce Anton Ekeroth. Na Andrův stadion přestoupil z…
Fotbalistům SK Sigma Olomouc se napravit dojem z planého výkonu z první kola Chance Ligy příliš…
Poprvé doma v novém soutěžním ročníku budou hrát fotbalisté SK Sigma Olomouc. Ve 2. kole Chance…