Basketbalisté BK Olomoucko zvítězili v Lotyšsku
Skvělou první čtvrtinou zaskočili hráči BK Olomoucko basketbalisty Riga Zelli ve 4. kole ENBL. V…
foto: fkmb.cz
29. 01. 2021 - 17:45
Zbytečně cestovali fotbalisté SK Sigma Olomouc k utkání 17.kola FORTUNA:LIGY do Mladé Boleslavi. Zápas byl totiž odložen vzhledem k nezpůsobilému terénu, nový termín byl stanoven na úterý 2. února od 15.00.
Sigma vyrazila do Mladé Boleslavi už včera, tedy o den dříve. Pečlivá příprava na utkání byla nakonec k ničemu, protože hrát se bude jindy. Důvod? Sněžení. V středu Čech chumelilo minimálně podobně jako v srdci Hané. A proti přírodním živlům jsou v takových případech bezmocné i vyhřívané trávníky. Ty stihnou za hodinu rozpustit zhruba centimetr sněhové pokrývky, pokud sněží opravdu hodně, nelze hrát.
Utkání tak má stanovený nový termíny. Ve hře byly dvě varianty, úterý nebo středa. Nakonec se bude hrát v úterý s výkopem v 15 hodin. Hanáci tak budou mít dost času na přípravu na další zápas, již v neděli potom hrají doma proti Spartě Praha.
Skvělou první čtvrtinou zaskočili hráči BK Olomoucko basketbalisty Riga Zelli ve 4. kole ENBL. V…
Předehrávku 47. kola extraligy hráli hokejisté HC Olomouc dnes v Ostravě-Vítkovicích. A zvládli ji…
V 17. kole Chance Ligy byla ukončena osmizápasová série fotbalistů SK Sigma Olomouc s bodovým…
Ve 27. kole extraligy cestovali hokejisté HC Olomouc na sever. V Třinci hráli proti Ocelářům. Zpět…
Nejlepší střelec minulé sezóny Chance Ligy bude dál pokračovat v SK Sigma Olomouc. Útočník Jan…
Zápas 4. kole Konferenční ligy se fotbalistům SK Sigma Olomouc povedl velmi dobře. Na Andrově…