Do čela města míří Miroslava Ferancová
Olomouc čeká od nového roku historická změna. V čele města poprvé stane žena. Zastupitelstvo na…
foto: MP Olomouc
09. 08. 2021 - 20:00
Čtyři cestující bez roušek se v sobotu 7. srpna nacházeli v autobuse Dopravního podniku města Olomouce, ke kterému včera zamířili strážníci Městské policie Olomouc na zastávku v ulici Šlechtitelů. Dispečer DPMO je přivolal proto, že odmítali vystoupit.
"Řidič na místě strážníkům řekl, že ve vozidle se nacházeli čtyři cestující bez roušek, kteří odmítali vystoupit. Když mladíci slyšeli, že na místo jede městská policie, tak z autobusu vystoupili, ale jeden z nich při vystupování rozbil skleněnou výplň předních dveří," uvedl mluvčí strážníků Petr Čunderle.
Mladíci se následně dali na útěk směrem k Tovární ulici. Vzhledem k tomu, že jsou podezřelí ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolaná Policie České republiky, která celou věc vyšetří.
Olomouc čeká od nového roku historická změna. V čele města poprvé stane žena. Zastupitelstvo na…
Nad financováním ambiciózního projektu Moravského divadla Olomouc visí otazník. Kulturně-edukační…
Celkem třicet čtyři návštěvníků Vánočních trhů si odneslo o jeden nečekaný a nevyžádaný zážitek…
Jen do konce prosince mohou lidé využít motivační výzvu města a přihlásit si trvalý pobyt v…
Sbírkové skleníky Výstaviště Flora Olomouc se od 17. října do 2. listopadu změnil v tropický ráj…
Logistický areál East Park Olomouc má nového silného hráče. Česká společnost SOLSOL se stane…